Ua | Ru | En
+38 (0352) 52-78-71
+38 (0352) 23-52-16
   vinitex@vinitex.com.ua
Главная
Вінітекс XPS
– це екструдований (екструзійний) пінополістирол, що виготовляється методом екструзії із полістиролу загального призначення (GPPS).

Процес екструзії полістиролу розроблений 50 років назад у США та дозволяє отримати матеріал з рівномірною структурою, що складається із замкнутих комірок розміром 0,1-0,2 мм.

Матеріал отримують шляхом змішування гранул полістиролу при підвищеній температурі і тиску із введенням вспінювача і подальшим витискуванням з екструдера.

Завдяки своїй структурі утеплювач Вінітекс XPS володіє стабільними теплотехнічними показниками і надзвичайно високою міцністю на стиск.

Вінітекс XPS — теплоізоляційний матеріал нового покоління. Він ідеально підходить для вирішення завдань по збереженню тепла. Основні переваги матеріалу, що роблять його незамінним в цивільному і промисловому будівництві: 
 
  • низька теплопровідність;
  • мінімальне водопоглинання;
  • висока міцність

Крім того екструдований пінополістирол Вінітекс XPS — стійкий до впливів різних речовин, не схильний до гниття, і простий в монтажі.

Плити Вінітекс XPS — це ефективна та екологічно чиста теплоізоляція, що використовується для утеплення стін будинків та споруд, фундаментів, підлог, доріг, покрівель. Плити Вінітекс XPS ефективно використовуються в конструкції сендвіч-панелей. 

Для потреб залізничного, автодорожнього будівництва застосовують утеплювач Вінітекс XPS, щоб забезпечити теплоізоляцію грунту і запобігти його деформації.

Вінітекс XPS — це вибір тих, хто вважає за краще жити і будувати в ногу з часом!
 
 


Вверх