Ua | Ru | En
+38 (0352) 52-78-71
+38 (0352) 23-52-16
   vinitex@vinitex.com.ua
Застосування → Стіни
Назад

Утеплення стін
З точки зору теплоізоляції, однією з найуразливіших ділянок будь-якої будівлі є стіни, оскільки на них припадає 45 % сукупних тепловтрат. Утеплення стін будівель є одним з головних чинників підвищення їх енергетичної ефективності. Окрім істотного зниження витрат на опалювання, теплоізоляція покращує мікроклімат в приміщеннях, забезпечуючи оптимальний температурний режим і вологість, як в холодну, так і теплу пору року.

Перевагами використання плит Вінітекс XPS для утеплення стін є:

1. Низька товщина утеплювача. Завдяки своїм теплотехнічним характеристикам товщина Вінітекс XPS для внутрішнього утеплення квартири складає 2-3 см, що дозволяє заощадити гроші при покупці матеріалу і практично не зменшувати корисну площу квартири.
2. Завдяки низькому коефіцієнту паропроникнення екструдованого пінополістиролу значно знижується кількість пари, що проходить в зону конденсації.
3. Простота встановлення.

Існує три способи монтажу теплоізоляції. Це зовнішнє утеплення з влаштуванням штукатурного фасаду, кладка з внутрішнім прошарком теплоізоляційного матеріалу, а також утеплення стін з внутрішньої сторони.
Проте незалежно від вибраної технології, оптимальним рішенням є використання в якості теплоізоляції плит з екструдованого пінополістиролу Вінітекс XPS. За рахунок низької теплопровідності вони зводять до мінімуму тепловтрати через зовнішні стіни, а висока вологостійкість і здатність, не втрачати своїх властивостей і не піддававшись усадці, витримувати безліч циклів заморожування-відтавання робить їх незамінними при зовнішньому утепленні і розташуванні усередині цегельної кладки.

Теплоізоляція пустотілих стін
Одним з найбільш економічних способів енергозбереження є теплоізоляція пустотілих стін. Для досягнення тривалого ефекту потрібне використання стійкого до деформацій, вологостійкого ізоляційного матеріалу, оскільки в даному випадку ремонтно-відновлювальні роботи неможливі.

Утеплення споруд із зовнішньої сторони
Штукатурні фасадні системи – найбільш поширений спосіб утеплення будівель. Така система складається з утеплювача, змонтованого на зовнішню сторону стіни за допомогою дюбелів, армуючої сітки і фінішного покриття у вигляді декоративної штукатурки. Окрім зниження теплопередачі зовнішніх стін і захисту від шуму, штукатурний фасад з прошарком екструдованого пінополістиролу дозволяє приховати дефекти основи і надати будівлі естетичному зовнішньому вигляду. Ще однією перевагою плит Вінітекс XPS є висока міцність на стиск, простота обробки і монтажу.

Влаштування теплоізоляції в приміщеннях
Теплоізоляція стін зсередини особливо рекомендується в тих випадках, коли потрібний швидкий обігрів приміщення і будівля є історичною або архітектурною цінністю, не можна змінити фасад, а також коли теплоізоляція зовні неможлива, наприклад, в підвалах. Екструдований пінополістирол широко використовується для цих цілей, оскільки поєднує в собі прекрасні довговічні теплоізоляційні властивості з легкістю обробки і монтажу. При внутрішньому утепленні може потребуватись встановлення пароізоляційного шару з теплого боку плит Вінітекс XPS.

Містки холоду
У місцях сходження зовнішніх стін і покрівлі, внутрішніх перегородок, плит міжповерхового перекриття і по периметру віконних отворів часто виникають містки холоду – ділянки з високою теплопередачею. Окрім втрат тепла і промерзання стін, вони призводять до утворення конденсату, який може зіпсувати декор – побілку, шпалери і т.д. Рішенням є монтаж плит Вінітекс XPS в проблемних місцях на фасадах будівлі. При цьому з утеплювача легко вирізувати фрагменти необхідної форми, які після кріплення на фасад обробляються декоративною штукатуркою.


Вгору
Назад