Ua | Ru | En
+38 (0352) 52-78-71
+38 (0352) 23-52-16
   vinitex@vinitex.com.ua
Продукція → Переваги
Назад

Завдяки своїй унікальній структурі теплоізоляційні плити Вінітекс XPS з екструдованого пінополістиролу мають ряд переваг:
 

Низька теплопровідність
Коефіцієнт теплопровідності плит Вінітекс XPS – від 0,028 Вт/(м×°С), що значно нижче за середні значення для більшості інших ізоляційних матеріалів. Він не змінюється в процесі експлуатації під впливом вологи через особливості структури утеплювача, що складається із замкнутих комірок, наповнених повітрям, а також низькій теплопровідності самого полістиролу. Це дозволяє застосовувати плити Вінітекс XPS в конструкціях стін, підлог, покрівель, фундаментів і підвалів без додаткової гідроізоляції.

Порівняння товщин різних теплоізоляційних матеріалів при однаковому опорі теплопередачі.:

Хороша звукоізоляція
Завдяки пористій структурі, екструдований пінополістирол розсіює звук, створюючи акустичний комфорт в будь-яких приміщеннях.

Водопоглинання  
Це одна з найважливіших характеристик теплоізоляційного матеріалу. Однорідна структура полімеру, відсутність капілярів і порожнин перешкоджає проникненню вологи в матеріал. Це служить надійним захистом від утворення “містків холоду”, які виникають при замерзанні рідин.
Випробування зразків плит Вінітекс XPS при повному зануренні у воду показують, що водопоглинання відбувається протягом перших десяти діб, потім припиняється і за 30 діб складає не більше 1,5 % від об'єму. Це говорить про те, що спочатку йде досить повільне заповнення зруйнованих при виготовленні комірок, що знаходяться на поверхні, а після їх заповнення всередину матеріалу вода не проникає.

Стійкість до горіння
Завдяки додаванню до основної сировини антипіренів значно підвищується пожежна безпека екструдованого пінополістиролу. За результатами випробувань, плити Вінітекс XPS випускаються наступних груп горючості Г1 та Г4. Клас Г1 відповідає слабогорючим матеріалам.

Екологічність
Матеріал повністю відповідає сучасним стандартам екологічної безпеки. Утеплювач не виділяє токсичних і шкідливих речовин і не має неприємного запаху. Його використання в будівництві сприяє енергозбереженню, а, значить, скороченню споживання енергоресурсів і зниженню шкідливих викидів у атмосферу.

Довговічність
Проведені випробування показали, що екструдований пінополістирол зберігає свої теплотехнічні і фізичні характеристики при багатократному заморожуванні і відтаванні. Довговічність плит Вінітекс XPS при умовах підвищених температур і вологості з врахуванням коефіцієнта запасу складає не менше 50 років.
На відміну від багатьох інших матеріалів пінополістирол не схильний до руйнування під впливом хімічних сполук (розчинників, лугів, масел, кисло і так далі) і гниття. Крім того, утеплювач володіє високою біологічною стійкістю – не створює сприятливих умов для зростання грибків і цвілі, непридатний в їжу комахам і гризунам.

Плити Вінітекс XPS сертифіковані ДП „Центр з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій „СЕПРОКИЇВБУДПРОЕКТ” і дозволені до застосування як теплозвукоїзоляционний матеріал Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
 


Вгору
Назад