Ua | Ru | En
+38 (0352) 52-78-71
+38 (0352) 23-52-16
   vinitex@vinitex.com.ua
Застосування → Підлоги
Назад

Утеплення підлог

Утеплення підлоги в будівлях різного типу сприяє вирішенню відразу декількох завдань. Зокрема – це зниження витрат на обігрів приміщень за рахунок скорочення теплових втрат (до 20%) і забезпечення комфортного мікроклімату з мінімальним перепадом температур від поверхні підлоги до стелі. Але в якісної теплоізоляції існують щей інші, менш явні переваги. Наприклад, вона перешкоджає тепловтратам на стиках стін і плит перекриття, випаданню конденсату, здатного зробити негативний вплив на декорі, – у тому числі на шпалери і паркет.

Завдяки своїм основним властивостям – вологостійкості, низькій теплопровідності, міцності на стиск, а також довговічності – плити з екструдованого пінополістиролу Вінітекс XPS є найбільш підходящим матеріалом для утеплення підлоги і міжповерхових перекриттів в будівлях різного призначення.

Утеплення першого поверху
Перевага плит з екструдованого пінополістиролу стає особливо замітною при влаштуванні «безпідвальних» будівель, коли підлоги перших поверхів знаходяться безпосередньо на основі. Ефективність такого утеплення залишається на високому рівні навіть при експлуатації в самих екстремальних умовах: дії вологи, низьких температур і механічних навантажень.
Особливої важливості набуває подібна конструкція за наявності в районах будівництва водоносних шарів і грунтових вод.

Через свою закрито-комірчасту структуру утеплювач Вінітекс XPS можна укладати під гідроізоляційні мембрани на жорстку основу з крупного щебеня з вирівнюючим шаром з піску при товщині підстилаючого шару більше 100 мм.

При такому способі теплоізоляції відпадає необхідність використання бетонної основи. Знаходячись на теплій стороні утеплювача, водозахисна мембрана служить також як пароізоляційний шар. Товщина плити, що служить основою для чистої підлоги, визначається розрахунками залежно від призначення будівлі.
Укладання гідроізоляційної мембрани поверх теплоізоляції повинне виконуватися методом холодного склеювання, що виключає вживання у складі адгезиву розчинників і пластифікаторів.

Утеплення підлог спецоб’єктів
Утеплення підлоги холодильних складів, льодових арен, виробничих або складських приміщень, а також об'єктів автогосподарства має свою специфіку. І, перш за все, це великі, часом нерівномірні навантаження, яким піддається теплоізоляційний матеріал. Для окремих об'єктів – холодильних складів і льодових арен – важливо створити ефект термоса, щоб витрачати мінімум енергії на охолоджування. У свою чергу, проблемою багатьох виробничих приміщень є високий рівень ударного шуму і вібрації.

Оптимальним рішенням для більшості спеціалізованих об'єктів є влаштування плаваючої підлоги з плитами з екструдованого пінополістиролу. Утеплювач забезпечує необхідний рівень теплоізоляції і не піддається усадці під навантаженням. У конструкції плаваючої підлоги пінополістирол ефективно перешкоджає поширенню різного типу шуму. При цьому бетонне покриття відокремлене від стін прошарком з теплоізоляційного матеріалу, що гарантує відсутність “містків холоду”.
 


Вгору
Назад